We verzorgden de volledige elektrische engineering en schreven de nieuwe software.

Benedendeks zijn de nieuwe pompen bekabeld en bovendeks hebben we nieuwe behuizingen geplaatst voor bediening van de HPU.

Voor eerder manuele functies hebben we nu elektrische bediening gerealiseerd en een radiografische besturingsoptie voor de lieren toegevoegd.

Bij de benedendekse HPU hebben we ervoor gekozen om de oude besturingskasten te behouden. Met een nieuwe montageplaat en componenten hebben we de modificatie zeer efficiënt uitgevoerd.

Er zijn audiovisuele signaalgevers toegevoegd om gebruikers en omstanders te waarschuwen wanneer de lieren in gebruik zijn.

In nauwe samenwerking met Hydrauvision hebben we het volledige systeem uitvoerig getest en succesvol in bedrijf gesteld.

Ontdek wat we voor jou kunnen betekenen

Bent u op zoek naar een ervaren partner met kennis van besturings- en energiesystemen, elektrotechniek en elektro inspecties.? Neem contact met ons op voor een vrijblijvend adviesgesprek of projectvoorstel op maat.

✔ Volledige service: Alles onder één dak, van ontwerp tot keuring.
✔ Slim maatwerk: Elektromechanische oplossingen op jouw situatie afgestemd.
✔ Snel & direct: Korte lijnen, snel schakelen, persoonlijk contact.